O nas

  HISTORIA

  BCS Nieruchomości to zarządca nieruchomości wspólnot mieszkaniowych, który w naturalny sposób rozwinął się z firmy świadczącej usługi okołofinansowe. Młody zespół ekspertów początkowo świadczył usługi pełnej księgowości, kadrowo-prawne, windykacyjne. W 2011 roku z sukcesem zaczęliśmy w pełnym wymiarze świadczyć usługi zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi. Jak nam to wychodzi możesz sprawdzić na naszym blogu.

  NASZA MISJA

  Naszą misją jest świadczenie usług zarządzania nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych w sposób w pełni profesjonalny i dynamiczny. Wspólnotę prowadzimy jak własną firmę: zwiększamy zyski poprzez umiejętne inwestycje, cięcie zbędnych kosztów i skuteczną windykację. Dla nas liczy się komfort wszystkich mieszkańców. Nie osiadamy na laurach. BCS Nieruchomości – nieruchomości w dobrych rękach.

  Potwierdzone praktyką doświadczenie w nadzorze i koordynacji działań inwestycyjnych o charakterze remontowo modernizacyjnym we wspólnotach mieszkaniowych. Uczestnik wielu szkoleń i staży, w szczególności w zakresie BHP i PPOŻ.

  Prezes Zarządu Licencjonowany Zarządca Nieruchomości

  10-cioletnie doświadczenie w pracy na kierowniczych stanowiskach, w tym jako administrator i zarządca nieruchomości. Doświadczenie w administrowaniu/zarządzaniu wspólnotami mieszkaniowymi oraz obiektami komercyjnymi.

  Licencjonowany Zarządca Nieruchomości

  12 lat doświadczenia w pracy na kierowniczych stanowiskach w firmach skandynawskiej grupy SAS, w tym kilka lat doświadczenia w administrowaniu powierzchnią biurową i handlową. Doświadczenie we wdrażaniu nowoczesnego systemu finansowo-księgowego we wspólnotach mieszkaniowych.

  Wiceprezes Zarządu Finance Manager

  Licencja Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie księgowości, potwierdzona 10-cioletnim doświadczeniem w pracy na kierowniczych stanowiskach m.in. jako Główny Księgowy w firmie e-point S.A.

  Finance
  Manager

  Numer uprawnień ST304/72. Doradztwo budowlane. Nadzór budowlany. Projektowanie instalacji sanitarnych. Projektowanie instalacji klimatyzacyjnych. Projektowanie sieci elektroenergetycznych.

  Inspektor ds. sanitarnych

  Numer uprawnień ST1584/74. Doradztwo budowlane. Nadzór budowlany. Projektowanie instalacji elektrycznych.

  Inspektor ds. elektrycznych

  Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w  Krakowie. Odpowiada za rozliczenia i sprawy księgowo - finansowe.

  Administrator Koordynator Regionalny

  Absolwent Politechniki Rzeszowskiej Odpowiada ze techniczne aspekty nieruchomości

  Administrator Koordynator Regionalny